• Skip to primary navigation
  • Skip to main content
  • Skip to primary sidebar

Kloptdatwel?

  • Home
  • Onderwerpen
    • (Bij)Geloof
    • Columns
    • Complottheorieën
    • Factchecking
    • Gezondheid
    • Hoax
    • Humor
    • K-d-Weetjes
    • New Age
    • Paranormaal
    • Pseudowetenschap
    • Reclame Code Commissie
    • Skepticisme
    • Skeptics in the Pub
    • Skeptische TV
    • UFO
    • Wetenschap
    • Overig
  • Skeptisch Chatten
  • Werkstuk?
  • Contact
  • Over Kloptdatwel.nl
    • Activiteiten agenda
    • Colofon – (copyright info)
    • Gedragsregels van Kloptdatwel
    • Kloptdatwel in de media
    • Interessante Links
    • Over het Bol.com Partnerprogramma en andere affiliate programma’s.
    • Social media & Twitter
    • Nieuwsbrief
    • Privacybeleid
    • Skeptisch Chatten
      • Skeptisch Chatten (archief 1)
      • Skeptisch Chatten (archief 2)
      • Skeptisch Chatten (archief 3)
      • Skeptisch Chatten (archief 4)
You are here: Home / Buitenland / Sportverslaggever spot UFO – ‘expert’ vermoedt buitenaardse afkomst

Sportverslaggever spot UFO – ‘expert’ vermoedt buitenaardse afkomst

8 August 2011 by Maarten Koller 5 Comments

BBC sportverslaggever Mike Sewell beschrijft aan zijn BBC radio 5 collega’s wat hij gezien heeft op de ochtend van 3 augustus.

Luister hieronder het fragment. Of klik hier als de player niet werkt.

[audio:https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/kloptdatwel.nl/BBCreporter-ufo.mp3]

Verkort/samengevat transcript: (volledig transcript)

Ik reed rond 4:15 ‘s ochtends, ongeveer 15-20 mijl [24- 32 KM] buiten vliegveld Stansted, toen ik een groot helder licht aan de hemel zag. Het leek een soort vliegmachine dat aan het zakken was richting de weg waar ik op reed. Ik kon de onderkant zien en het was geen vliegtuig en geen helikopter. Het was wel zo groot als een vliegtuig en ik weet niet hoe ik het moet zeggen maar het was schijfvormig. Er zaten allerlei lichtjes aan en aan de onderkant zaten minimaal twee zachte witte lichten. Voor 2 of 3 minuten heb ik iets gezien waarvan ik denk dat het geen normaal vliegtuig was. Ik hoop dat degene die voor me reed ook contact opneemt want zij moeten het ook gezien hebben.

Het was echt een raar moment en jullie kennen me en weten dat ik gewoon goed bij mijn hoofd ben.

De plek waar het gebeurde.

 

Dan laten ze Timothy Good aan het woord, een UFO-autoriteit, en ze vragen hem, “Wat was het?”:

Nou, duidelijk was het geen regulier vliegtuig. Ik ben erg onder de indruk en had het graag zelf gezien. Het zou goed kunnen dat het buitenaards was maar het zou ook goed kunnen dat het er ‘een van ons’ was. Ik weet dat top secret vliegtuigen al een tijdje door het Amerikaanse en Britse leger worden gevlogen. Ben Rich, van de Stealth vliegtuigen, zei in 1993 al: “Nu hebben we de technologie om de sterren te bereiken“.

De interviewer vraagt waar die technologie vandaan komt:

Buitenaardse vliegtuigen die zijn geborgen en door het samenwerken met buitenaardsen.

Wat Mike Sewell precies gezien heeft weet ik natuurlijk ook niet. Maar om binnen een paar zinnen te doen alsof het zeker weten buitenaards is of met buitenaardse technologie is gemaakt gaat mij wat ver. Daarvoor zou ik wel graag bewijs willen zien. En laten we niet vergeten dat Sewell mogelijk zelfs gewoon een hersenspinsel heeft ervaren. Tot er meer mensen naar voren komen die hetzelfde hebben gezien, lijkt me dat we erg voorzichtig moeten zijn met onze conclusies.

Steun Kloptdatwel

Sportverslaggever spot UFO - 'expert' vermoedt buitenaardse afkomst 1Waardeer je dit artikel? Je kunt onze site steunen met een financiële bijdrage. Dat waarderen wij dan weer! Een donatie kun je doen via dit betaalverzoek (of klik op de afbeelding hiernaast).

NB de rekening staat op naam van Maarten Koller, formeel eigenaar van deze site.

« Previous Entry
Hans Klok vliegt, tafels zweven, meisjes verdwijnen
Next Entry »
Bepalen letters in de naam het karakter van je puppy?

Filed Under: Buitenland, UFO, Uit het nieuws Tagged With: buitenaards bezoek, mike sewell, timothy good, ufo

Reader Interactions

Comments

  1. Hans says

    8 August 2011 at 08:08

    “vermoedt” in de kop alsjeblieft…

    Log in to Reply
    • Maarten Koller says

      8 August 2011 at 08:32

      Oei, pijnlijk. Aangepast.

      Log in to Reply
  2. Jan Willem Nienhuys says

    8 August 2011 at 09:55

    Het zou natuurlijk iets prozaïsch kunnen zijn als een vliegtuig dat al dalend (met de landingslichten al aan maar niet op volle sterkte) toevalig recht op hem af vloog. Hij zei wel dat hij de onderkant kon zien, maar hij heeft een en ander waarschijnlijk pas ingesproken of opgeschreven toen hij thuis was. Dan kan zijn herinnering hem parten spelen (als ik de krant lees, zie ik af en toe in de koppen iets staan dat er bij nader inzien helemaal niet stond; een krant kun je op je gemak nog eens bekijken, maar een een kort durend verschijnsel aan de hemel niet natuurlijk). De eerste stap in het onderzoek is om de luchtvaartautoriteiten of de luchtverkeersleiding in Stansted te vragen of er omstreeks die tijd een vliegtuig geland is. Dat heeft deze verslaggever niet gedaan.

    Iets dat eruit ziet als een dalend vliegend object in de ochtendschemering (de zon ging op 3 augustus nabij Londen op om 5 uur 27, dus het was nog behoorlijk schemerig, hoe kan hij eigenlijk met zulk slecht licht goed gezien hebben hoe de ‘onderkant’ van het ding eruit zag?) nabij een vliegveld: het meest voor de hand liggend is toch een gewoon vliegtuig.

    Log in to Reply
  3. Pine Hole says

    12 August 2011 at 13:37

    Volgens de website van Stansted Airport zijn er 177.000 vluchten per jaar op hun luchthaven. Rara, wat zou die journalist toch gezien kunnen hebben op 20km van de luchthaven?
    Toch wel een vreemde technologie die de buitenaardsen lijken te bezitten: ze slagen er telkens in om lichtjaren te overbruggen doorheen allerlei kosmische gruwelijkheden, maar het landen en navigeren wil blijkbaar nooit lukken. Na hun slopende reis, waarschijnlijk meer dood dan levend, proberen ze vreemd genoeg niet te landen op een mooi verlicht platform van honderden meters lang.
    Nee, zonder uitzondering proberen ze in een stikdonker patattenveld of pittoresk bosje te landen waar ze enkel kunnen rekenen op de hulp van een voorbij waggelend of rijdend figuur in staat van dronkenschap of andere roes. En om helemaal zeker te zijn van een vijandelijke reactie zorgen ze er ook voor dat élke spionagesatelliet en élk observatorium op aarde hun traject niet waarneemt. Hopelijk voor die arme drommels hebben ze tenminste grote, tranerige ogen met lange wimpers, want anders ziet het er voor hen niet al te best uit!

    Misschien moeten de aliens het hoofdkantoor op Niburu toch maar eens aanspreken op hun gebrekkige planning? Of is het misschien omdat wij, nietige mensjes, de vergevorderde alien logica niet snappen?

    Ik vind het redelijk verbazend dat dit zelfs maar de BBC-radio haalt en zeker als er dan nog een “expert” bijgehaald wordt.

    Log in to Reply
    • Maarten Koller says

      12 August 2011 at 13:58

      ET phone home! 😛

      Dat het de BBC-radio haalde kwam denk ik vooral om het een collega (de sportverslaggever) van de radio-dj’s was. Hij belde dus gewoon zijn collega’s met het verhaal dat hij iets bijzonders had gezien.

      2011/8/12 Disqus

      Log in to Reply

Leave a Reply Cancel reply

You must be logged in to post a comment.

Primary Sidebar

Steun ons via:
Een aankoopbol.com Partner (meer info)
Of een donatie

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Skeptic RSS feed

  • Skepsis
  • Error
  • SBM
Verslag Skepsis-congres 2025
7 December 2025 - Ward van Beek
Verslag Skepsis-congres 2025

Door Niels Olfert, foto’s Thomas de Wit Een kwart van de eenentwintigste eeuw zit er alweer op. Op het congres van Stichting Skepsis blikten we terug en vooruit: was vroeger alles beter? En wat kan er nu beter?  Even wat onderbuikgevoelens: steeds meer mensen geloven in fabeltjes en…Lees meer Verslag Skepsis-congres 2025 › [...]

De ijsprofeet laat restje geloofwaardigheid Wim Hof wegsmelten
22 November 2025 - Pepijn van Erp
De ijsprofeet laat restje geloofwaardigheid Wim Hof wegsmelten

In hun ongeautoriseerde biografie van Wim Hof schetsen Volkskrant-journalisten Robert van de Griend en Anneke Stoffelen een ontluisterend beeld van de goedlachse goeroe. Het is allemaal nog veel erger dan je al dacht.Lees meer De ijsprofeet laat restje geloofwaardigheid Wim Hof wegsmelten › [...]

Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie
12 October 2025 - Ward van Beek
Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie

.Op 4 oktober vond in de Geertekerk in Utrecht het jaarlijkse symposium plaats van de Vereniging tegen de Kwakzalverij. Het thema dit jaar was Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie. Meester KackadorisprijsDe middag begon traditioneel met de toekenning van…Lees meer Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie › [...]

RSS Error: A feed could not be found at `https://skepp.be/feed`; the status code is `404` and content-type is `text/html; charset=UTF-8`

Terrain in Vain
16 December 2025 - Mark Crislip

Now I got a job, but it don’t payI need health insurance, I need somewhere to stayBut without all of these things I can doBut without vaccines, I won’t make it throughBut you don’t understand my point of viewI suppose there’s nothing I can do I have been on a bit of a Clash binge of late. Truly one of the great […] The post Terrain in Vain first appeared on Science-Based Medicine. [...]

The FDA under MAHA control: Weakening the quack Miranda warning on supplements
15 December 2025 - David Gorski

The FDA sent a letter to the supplement industry assuring that it would make it easier for them to hide disclaimers (which we like to call "quack Miranda warnings") about unproven health claims for supplements. What does this tell us about MAHA? The post The FDA under MAHA control: Weakening the quack Miranda warning on supplements first appeared on Science-Based Medicine. [...]

Dr. Marty Makary: Using Dead Children to Create a Spectacle of Accusations
12 December 2025 - Jonathan Howard

Via podcasts, Fox News interviews, and "leaked" memos, our FDA leaders are teasing "profound revelations" about dead children and hidden data, complete with dastardly villains and brave heroes, namely themselves. Stay tuned for more! The post Dr. Marty Makary: Using Dead Children to Create a Spectacle of Accusations first appeared on Science-Based Medicine. [...]

Recente reacties

  • Hans1263 on De linke weekendbijlage (50-2025)@Renate1 Dit is een boekwerk dat op het eerste gezicht wel redelijk wetenschappelijk verantwoord lijkt maar dat gaandeweg steeds meer
  • Renate1 on De linke weekendbijlage (50-2025)Nou, ik ben er een beetje doorgevlogen, want ik kon de hoeveelheid kolder echt niet verdragen. En als men het
  • Hans1263 on De linke weekendbijlage (50-2025)@Renate Lees en huiver, vooral aan het eind. Benveniste wordt door de schrijver nog steeds serieus genomen. Aan het eind
  • Renate1 on De linke weekendbijlage (50-2025)Tja, ik probeer ook wel eens uit te leggen dat homeopathie flauwekul is. Dan roept er weer iemand dat homeopathie
  • Hans1263 on De linke weekendbijlage (50-2025)Het is te zot voor woorden dat er nog steeds "onderzoek" wordt gedaan naar een geloof, het meer dan obsolete

Archief Kloptdatwel.nl

Copyright © 2025 · Metro Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in