• Skip to primary navigation
  • Skip to main content
  • Skip to primary sidebar

Kloptdatwel?

  • Home
  • Onderwerpen
    • (Bij)Geloof
    • Columns
    • Complottheorieën
    • Factchecking
    • Gezondheid
    • Hoax
    • Humor
    • K-d-Weetjes
    • New Age
    • Paranormaal
    • Pseudowetenschap
    • Reclame Code Commissie
    • Skepticisme
    • Skeptics in the Pub
    • Skeptische TV
    • UFO
    • Wetenschap
    • Overig
  • Skeptisch Chatten
  • Werkstuk?
  • Contact
  • Over Kloptdatwel.nl
    • Activiteiten agenda
    • Colofon – (copyright info)
    • Gedragsregels van Kloptdatwel
    • Kloptdatwel in de media
    • Interessante Links
    • Over het Bol.com Partnerprogramma en andere affiliate programma’s.
    • Social media & Twitter
    • Nieuwsbrief
    • Privacybeleid
    • Skeptisch Chatten
      • Skeptisch Chatten (archief 1)
      • Skeptisch Chatten (archief 2)
      • Skeptisch Chatten (archief 3)
      • Skeptisch Chatten (archief 4)
You are here: Home / Algemeen / Stephen Colbert, Uri Geller en de Brexit

Stephen Colbert, Uri Geller en de Brexit

28 March 2019 by Pepijn van Erp 5 Comments

Aandachtstrekker Uri Geller kwam eind vorige week met zijn oplossing voor de Brexit: hij zou het wel even telepathisch van tafel vegen. Hij deed dat in een open brief aan premier May op zijn Facebook-pagina. Blijkbaar is Geller nog celebrity genoeg dat deze zoveelste frats van hem weer gretig opgepikt werd door de tabloids.

Stephen Colbert stak er op de voor hem karakteristieke wijze de draak mee:

Geller lijkt toch een klein beetje op zijn teentjes getrapt, heel erg geamuseerd komt hij in ieder geval niet over in onderstaand filmpje dat hij als reactie online zette:

https://vimeo.com/326812526

Geller heeft een punt als hij zegt dat hij de beelden van de demonstratie in Londen natuurlijk nog niet gezien kon hebben toen hij zijn brief online zette, maar die petitie was op 21 maart al meer dan een miljoen keer getekend en trok zoveel aandacht dat de site crashte.

Steun Kloptdatwel

Stephen Colbert, Uri Geller en de Brexit 3Waardeer je dit artikel? Je kunt onze site steunen met een financiële bijdrage. Dat waarderen wij dan weer! Een donatie kun je doen via dit betaalverzoek (of klik op de afbeelding hiernaast).

NB de rekening staat op naam van Maarten Koller, formeel eigenaar van deze site.

« Previous Entry
Bedenker van de Mente neurofeedback hoofdband voor autisme sjoemelde met wetenschappelijke titels
Next Entry »
De linke weekendbijlage (13-2019)

Filed Under: Algemeen Tagged With: brexit, Stephen Colbert, uri geller

Reader Interactions

Comments

  1. RV says

    28 March 2019 at 13:35

    https://www.metronieuws.nl/in-het-nieuws/2019/03/uri-geller-wil-brexit-stoppen-met-telepathie

    En op:
    https://www.ad.nl/show/uri-geller-dreigt-may-van-brexit-te-weerhouden~a7bdd708/

    – De Brits-Israëlische Geller, bekend van de gebogen lepels, zet zijn dreigement kracht bij door een eerdere prestatie te benoemen. Geller is naar eigen zeggen ooit door een Amerikaanse senator gevraagd het brein van een hoge Sovjet-onderhandelaar ‘te bombarderen’, zodat de Sovjets een kernwapenovereenkomst zouden tekenen. Geller voltooide zijn missie naar eigen zeggen met succes. –

    Nou ja, misschien kan Geller met zijn enorme occulte geesteskracht de aarde een vol etmaal stil laten staan zodat de zon niet “ondergaat” en “opgaat”. Het schijnt dat dit vroeger ooit geschiedde. Dus wie weet. Ik wacht af.

    Dat zo’n man nog aandacht krijgt.

    Log in to Reply
    • FVerweven says

      28 March 2019 at 18:08

      Zoals Colbert al zei: Geller: ik ga mijn krachten niet inzetten om kogels uit lichamen weg te toveren of op afstand bommen onschadelijk te maken, nee, ik ga er lepels mee buigen!

      Log in to Reply
      • RV says

        28 March 2019 at 18:46

        Een heel goede opmerking, zowel van Colbert als van jou.

        Occulte krachten? Mijn neus. Ik blaas eerder met mijn adem een grote deuk in een bevroren pakje boter dan dat occultisten met hun geesteskracht een piepklein deukje fabriceren in een warm pakje boter.

        Log in to Reply
  2. unbanmagic says

    28 March 2019 at 21:51

    Een petitie voor een 2e referendum in juni 2016 had al 4 miljoen ondertekenaars. De schok die door de UK ging over de 51,09% stemmen voor vertrek de dag na de verkiezingen was enorm.
    Daarna kwamen de schandalen over origine van campagnegelden, de valse campagne inhoud door de leave aanhangers en het Cambridge Analytica gebeuren.
    Velen in de UK hebben een protest stem uitgebracht en zouden nu anders kiezen.
    Geller heeft naast een tv waarschijnlijk toegang tot een krant/internet, hij hoeft daar maar uit voor te lezen.

    Log in to Reply

Trackbacks

  1. 1excited says:
    13 January 2022 at 02:14

    1challenged

    Log in to Reply

Leave a Reply Cancel reply

You must be logged in to post a comment.

Primary Sidebar

Steun ons via:
Een aankoopbol.com Partner (meer info)
Of een donatie

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Skeptic RSS feed

  • Skepsis
  • Error
  • SBM
Inschrijvingen Skepsiscongres 2025 geopend: Was vroeger alles beter?
9 May 2025 - Ward van Beek
Inschrijvingen Skepsiscongres 2025 geopend: Was vroeger alles beter?

.Het vorige congres ligt nog vers in ons geheugen, maar omdat ontwikkelingen steeds sneller gaan zijn wij alweer druk bezig met het Skepsiscongres 2025, op zaterdag 1 november a.s.  De maatschappij bekeken met een skeptische bril Je hoort het vaak:…Lees meer Inschrijvingen Skepsiscongres 2025 geopend: Was vroeger alles beter? › [...]

Graancirkels op European Skeptics Congress 2024
7 May 2025 - SkepsisSiteBeheerder
Graancirkels op European Skeptics Congress 2024

Voordracht van Francesco Grassi op ESC2024 in Lyon.Lees meer Graancirkels op European Skeptics Congress 2024 › [...]

SKEPP wordt 35… en dat vieren ze!
27 April 2025 - SkepsisSiteBeheerder
SKEPP wordt 35… en dat vieren ze!

Onze Belgische zusterorganisatie SKEPP bestaat dit jaar 35 jaar. Op zaterdag 10 mei vieren ze dat met een mooi programma. Hoofdgast is de bekende skepticus en emeritus hoogleraar psychologie Chris French die onlangs ook tot erelid van SKEPP werd benoemd.…Lees meer SKEPP wordt 35… en dat vieren ze! › [...]

RSS Error: A feed could not be found at `https://skepp.be/feed`; the status code is `404` and content-type is `text/html; charset=UTF-8`

Our Medical Establishment In Power Versus Our Medical Establishment Out of Power
29 May 2025 - Jonathan Howard

Now that they have power, Drs. Marty Makary, Vinay Prasad, and Jay Bhattacharya have different standards than they set for their predecessors. The post Our Medical Establishment In Power Versus Our Medical Establishment Out of Power first appeared on Science-Based Medicine. [...]

Rethinking Medications: Truth, Power, and the Drugs You Take
28 May 2025 - David Weinberg

A critical appraisal of the state of the prescription medications in the United States The post Rethinking Medications: Truth, Power, and the Drugs You Take first appeared on Science-Based Medicine. [...]

A Checkered History in Vaccine Court: Mark Geier at the VICP 1988-2003
27 May 2025 - Kathleen Seidel

A not so expert "expert" The post A Checkered History in Vaccine Court: Mark Geier at the VICP 1988-2003 first appeared on Science-Based Medicine. [...]

Recente reacties

  • Renate1 on De linke weekendbijlage (21-2025)Tja, geen idee. Mensen denken misschien dat ze geholpen zullen worden met hun problemen. Deels misschien omdat ze geen andere
  • Hans1263 on De linke weekendbijlage (21-2025)@Renate1 Er zijn helaas talrijke warhoofden. Ik las zojuist dat heks Trees P. van Pater Pio ook nog steeds bezig
  • Renate1 on De linke weekendbijlage (21-2025)Inderdaad, maar helaas zijn er mensen die op dit soort warhoofden stemmen.
  • Hans1263 on De linke weekendbijlage (21-2025)@Renate1 Het is al erg genoeg dat meneer nog steeds een goed salaris verdient met zijn gore opmerkingen, zoals o.a.
  • Renate1 on De linke weekendbijlage (21-2025)Hoera, Forum voor Democratie stapt uit de parlementaire commissie die het coronabeleid onderzoekt. https://nos.nl/artikel/2568982-forum-voor

Archief Kloptdatwel.nl

Copyright © 2025 · Metro Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in