• Skip to primary navigation
  • Skip to main content
  • Skip to primary sidebar

Kloptdatwel?

  • Home
  • Onderwerpen
    • (Bij)Geloof
    • Columns
    • Complottheorieën
    • Factchecking
    • Gezondheid
    • Hoax
    • Humor
    • K-d-Weetjes
    • New Age
    • Paranormaal
    • Pseudowetenschap
    • Reclame Code Commissie
    • Skepticisme
    • Skeptics in the Pub
    • Skeptische TV
    • UFO
    • Wetenschap
    • Overig
  • Skeptisch Chatten
  • Werkstuk?
  • Contact
  • Over Kloptdatwel.nl
    • Activiteiten agenda
    • Colofon – (copyright info)
    • Gedragsregels van Kloptdatwel
    • Kloptdatwel in de media
    • Interessante Links
    • Over het Bol.com Partnerprogramma en andere affiliate programma’s.
    • Social media & Twitter
    • Nieuwsbrief
    • Privacybeleid
    • Skeptisch Chatten
      • Skeptisch Chatten (archief 1)
      • Skeptisch Chatten (archief 2)
      • Skeptisch Chatten (archief 3)
      • Skeptisch Chatten (archief 4)
You are here: Home / Algemeen / Kloptdatwel over Kloptdatwel 2018-2019

Kloptdatwel over Kloptdatwel 2018-2019

5 October 2020 by Maarten Koller 14 Comments

Kloptdatwel bestaat 9 jaar. Zoals ieder jaar geven we inzicht in het afgelopen jaar, de bezoekersaantallen, ‘scores’ op Twitter en Facebook, de highlights en eventuele toekomstplannen.

Allereerst de reden voor het jaar vertraging van deze post, mijn dochter werd in september geboren trok alle aandacht naar zich toe op een positieve manier 😉 Morgen verschijnt 2019-2020.

Unieke bezoekers
De trent van vorig jaar heeft helaas sterk doorgezet. We hebben bijna 155.000 bezoekers ontvangen en dat waren er vorig jaar dus 275.000 (jaar daarvoor 306k). Ook in bekeken uren zitten we nu op 6112 uur waar dat eerst 8820 was. Wederom positief punt is de bounce rate die van 77.56 naar 73.55 ging, 4% verbetering dus, dat is erg goed te noemen. De gemiddelde sessieduur ging ook omhoog. Algemene conclusie is dus dat degene die op Kloptdatwel terecht kwamen in elk geval gemiddeld geïnteresseerder waren dan het jaar ervoor alleen waren dat er een stuk minder. Kloptdatwel over Kloptdatwel 2018-2019 5
Artikelen
Het aantal bezoeken neemt meestal af als je minder schrijft en dat deden we: er werden 106 artikelen geplaatst tegen 123 vorig jaar. Ook ging het aantal gepubliceerde woorden naar beneden, van 64.000 naar 45.000. Gemiddeld aantal woorden per artikel is daarmee afgenomen van 520 naar 425. Opnieuw wil ik onze vaste columnist Cees Renckens bedanken. Hij schreef dit jaar 10 columns.

Social media
We zijn gestegen op zowel Facebook, Twitter als mailinglijst abonnee’s, alleen hoeveel dat was weet ik niet omdat ik de tussenstand niet heb genoteerd. In de post over 2019-2020 vergelijk ik daarom ’17-’18 & ’19-’20 met elkaar.

Kloptdatbel
Mijn telefoonnummer staat bij de contactgegevens, helaas ben ik ook dit jaar vrijwel niet gebeld waardoor ik geen leuke anekdotes heb om te rapporteren.

Steun Kloptdatwel

Kloptdatwel over Kloptdatwel 2018-2019 6Waardeer je dit artikel? Je kunt onze site steunen met een financiële bijdrage. Dat waarderen wij dan weer! Een donatie kun je doen via dit betaalverzoek (of klik op de afbeelding hiernaast).

NB de rekening staat op naam van Maarten Koller, formeel eigenaar van deze site.

« Previous Entry
De linke weekendbijlage (40-2020)
Next Entry »
Kloptdatwel over Kloptdatwel 2019-2020

Filed Under: Algemeen Tagged With: artikelen, bezoekersaantallen, jaaroverzicht

Reader Interactions

Comments

  1. Hans1263 says

    5 October 2020 at 15:40

    Dank aan alle medewerkers aan deze site en ook aan alle reageerders!

    Log in to Reply
  2. RV says

    5 October 2020 at 16:13

    Er is een hoop onzin in de wereld. En daarover valt een hoop te schrijven. Maar helaas, er zijn niet zoveel mensen die gedegen artikeltjes over onzin schrijven. En dat terwijl onzin even interessant is als zinnigheid.

    Wetenschappelijk scepticisme is, zou men kunnen zeggen, het op zinnige wijze schiften van zin en onzin, het liefst in mooie, heldere zinnen.

    De coronacrisis met haar vele aspecten en facetten leidt tot veel onzin. En het is in rationeel maar ook in sociaal opzicht goed dat wetenschappelijke sceptici zich buigen over de onzin die inzake de coronapandemie wordt gespuid.

    Log in to Reply
    • RV says

      5 October 2020 at 17:19

      Je hebt de zogeheten Cognitive Science of Religion. Maar Cognitive Science of Nonsense lijkt mij ook wel wat.

      Log in to Reply
      • Hans1263 says

        5 October 2020 at 20:45

        Ik weet niet of u dat bedoelde, RV, maar uw beide “wetenschappen” komen me als precies hetzelfde voor.

        Log in to Reply
  3. FVerweven says

    6 October 2020 at 02:25

    Aan de grafiek te zien kun je de boel binnenkort wel sluiten.
    Misschien toch maar stevig gaan modereren en de drie vaste reageerders wat vaker naar Skeptisch Chatten verbannen met hun off-topic gebabbel?
    Dan gaan de “returning visitors” misschien wat omhoog.

    Log in to Reply
    • hskep says

      6 October 2020 at 12:12

      Het wordt inderdaad zo langzamerhand irritant, die drie reageerders die de hele dag door hier blijven reageren en elkaar steeds versterken in hun negatieve en voorspelbare reacties op de irrationele zaken die gemeld worden het artikel erboven of die ze zelf actief speurend op internet zijn tegengekomen. Het lijkt wel of het hun belangrijkste bezigheid is overdag. De ad-hominems zijn daarbij niet meer van de lucht, op andere fora word je wel voor minder verbannen. De lust tot reageren in deze sfeer is mij benomen en ik zal dat dan ook niet meer doen. Temeer ook daar Kloptdatwel, dat ik tot aan de coronaperiode erg kon waarderen, zijn kritische insteek als het gaat om de corona-aanpak geheel achterwege lijkt te hebben gelaten en zich volledig lijkt te voegen in het eng-virologisch discours van regering en RIVM en de blik niet breder kan of wil maken.

      Log in to Reply
      • unbanmagic says

        6 October 2020 at 16:56

        Ach, weer dat slachtoffer gedrag.
        “Temeer ook daar Kloptdatwel, dat ik tot aan de coronaperiode erg kon waarderen, zijn kritische insteek als het gaat om de corona-aanpak geheel achterwege lijkt te hebben gelaten en zich volledig lijkt te voegen in het eng-virologisch discours van regering en RIVM en de blik niet breder kan of wil maken.”

        Log in to Reply
      • RV says

        6 October 2020 at 18:32

        Eng-virologisch? Is dat eng-wetenschappelijk? En of of eng-verantwoordelijk/zorgzaam? Of wat?

        Log in to Reply
        • Hans1263 says

          6 October 2020 at 21:22

          Ik denk dat meneer wat luchtiger omgaat met de coronamaatregelen en die graag versoepeld wil hebben. Verschillende mensen hebben op deze site beredeneerd laten zien dat daar geen sprake van kan zijn en dat virologen alsmede de overheid niet zomaar iets beweren. Maar als je bijvoorbeeld door een zekere dame wordt geschoffeerd als dor hout en daar iets zeer kritisch over zegt, dan mag dat niet van meneer. Dat komt nl. niet in zijn straatje van pas en dan ben je irritant. Het zij zo.
          Het gaat bovendien meneer niet aan hoe reageerders hun dag besteden.

    • FVerweven says

      6 October 2020 at 22:34

      [ met hun off-topic gebabbel? ]
      QED

      Log in to Reply
      • Wilma S. says

        7 October 2020 at 21:37

        QED

        Zo te zien heeft het geholpen. (voor zolang als het duurt.)

        Log in to Reply
        • FVerweven says

          7 October 2020 at 22:06

          😉

Trackbacks

  1. Kloptdatwel over Kloptdatwel 2019-2020 - Kloptdatwel? says:
    6 October 2020 at 06:02

    […] bezoekers De trent van vorig jaar is doorbroken! We hebben meer dan 170.000 bezoekers ontvangen en dat waren er vorig jaar 155.000. […]

    Log in to Reply
  2. 3capsized says:
    13 January 2022 at 01:55

    3predicament

    Log in to Reply

Leave a Reply Cancel reply

You must be logged in to post a comment.

Primary Sidebar

Steun ons via:
Een aankoopbol.com Partner (meer info)
Of een donatie

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Skeptic RSS feed

  • Skepsis
  • Error
  • SBM
Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie
12 October 2025 - Ward van Beek
Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie

.Op 4 oktober vond in de Geertekerk in Utrecht het jaarlijkse symposium plaats van de Vereniging tegen de Kwakzalverij. Het thema dit jaar was Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie. Meester KackadorisprijsDe middag begon traditioneel met de toekenning van…Lees meer Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie › [...]

Het ‘Red Panda Effect’
8 October 2025 - Ward van Beek
Het ‘Red Panda Effect’

.In de Skeptical Inquirer van october/november (Volume 49, No. 5) wordt door Craig A. Foster en Kelsey M. McGinn teruggeblikt naar een uitgave van het blad uit 1979, met daarin een verhaal over een verdwenen panda, ontsnapt uit Blijdorp, wiens ontsnapping…Lees meer Het ‘Red Panda Effect’ › [...]

Kernenergie is een keuze
3 October 2025 - Ward van Beek
Kernenergie is een keuze

.In sceptische kringen is kernenergie geen taboe. Maar veel argumenten vóór kernenergie zijn op wensdenken gebaseerd. door Frank Biesboer, voormalig hoofdredacteur van De Ingenieur, Skepter 38.3 Voor de Nederlandse energiewereld was de brief die minister Hermans van Klimaat en Groene Groei in mei publiceerde over…Lees meer Kernenergie is een keuze › [...]

RSS Error: A feed could not be found at `https://skepp.be/feed`; the status code is `404` and content-type is `text/html; charset=UTF-8`

Dr. Vinay Prasad Rose to Power by “Calling For” His Predecessors to do Things. How’s He Doing Now That He’s Had a Chance to Prove His Mettle?
7 November 2025 - Jonathan Howard

I am calling for Dr. Vinay Prasad to manage the FDA in a mature, professional, competent, transparent manner.  That’s just the bare minimum, and yet, he can’t even manage that.  The post Dr. Vinay Prasad Rose to Power by “Calling For” His Predecessors to do Things. How’s He Doing Now That He’s Had a Chance to Prove His Mettle? first appeared on Science-Based Medicine. [...]

Are Cardiac Calcium CT Scans Useful?
5 November 2025 - Steven Novella

My doctor recently recommended that I get a cardiac CT calcium scan to help stratify my risk of cardiovascular disease (CVD). So of course I was interested in how good this scan is, because diagnostic tests to assess risk, especially in those who are asymptomatic, can be tricky. I was happy to discover that the short answer is – yes. These tests […] The post Are Cardiac Calcium CT Scans Useful? first appeared on Science-Based Medicine. [...]

COVID-19 infection during pregnancy is associated with higher rates of autism and neurodevelopmental diagnoses
3 November 2025 - David Gorski

A recent study found that infection with SARS-CoV-2 during pregnancy is associated with a higher risk of autism and neurodevelopment disorders. This is yet another reason why vaccination during pregnancy is important. The post COVID-19 infection during pregnancy is associated with higher rates of autism and neurodevelopmental diagnoses first appeared on Science-Based Medicine. [...]

Recente reacties

  • Hans1263 on Artsencollectief geeft podium aan kankerkwakzalver William Makis op hun quackfest@Klaas van Dijk Mw. Walk heeft kennelijk de idee dat ze onmisbaar is in de organisatie. Haar werkgever zit waarschijnlijk
  • Klaas van Dijk on Artsencollectief geeft podium aan kankerkwakzalver William Makis op hun quackfest@Hans1263, dit is een citaat van Rita Verdonk. Bij Jona Walk is het anders, want Jona Walk roept A, maar
  • Hans1263 on Factcheck: hongerdoden door lockdowns@Klaas van Dijk Ik wacht de ontwikkelingen eerst maar even af omdat ik bij het openen van deze link prompt
  • Renate1 on De linke weekendbijlage (44-2025)@ Hans, Daar heeft u wel gelijk in. Als mensen troost vinden in een geloof in god en een hemel,
  • Klaas van Dijk on Factcheck: hongerdoden door lockdowns@Hans1263, het klopt dat het er erg sterk op lijkt dat de Erasmus Universiteit al veel eerder had moeten ingrijpen.

Archief Kloptdatwel.nl

Copyright © 2025 · Metro Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in